Opinie

Opinie na portalach

znanylekarz.pl

abczdrowie.pl

rankinglekarzy.pl

Wybrane opinie

Dzięki Magdzie udało mi się stanąć na nogi. Nie było łatwo pogodzić się z przeszłością, próbować zrozumieć siebie. Nawracająca depresja a wraz z nią nieustające wyrzuty sumienia zaczęły niszczyć całe moje życie. Magda dosłownie nauczyła mnie jak mam żyć. Żyć normalnie, bez lęku i tak, bym później nie żałowała swoich decyzji. Zmieniła też mocno zdeformowany obraz postrzegania mnie samej – okazało się, że nie jestem złym człowiekiem za jakiego się uważałam. Nie oceniała mnie, mówiła wprost co robiłam źle, jednocześnie podnosząc na duchu i motywując do zmian. Nie powiem, że było łatwo – ciężko jest wybaczać sobie potknięcia i jednocześnie wyciągać z nich konstruktywne wnioski, wyrwać się z błędnego koła, ale udało mi się! Dzięki wsparciu Magdy i uwierzeniu we własne siły moja rodzina odzyskała swoją córkę, żonę i mamę 🙂 Dziękuję!

Ola

Właśnie zakończyłam terapię u Magdy.
Trwała ona prawie 5 miesięcy. Był to okres intensywny, bo Magda pilnuje, żeby cały czas „iść do przodu” , i udało się. Bardzo dużo rzeczy zmieniłam… ja się zmieniłam. Nie wiem czy kiedykolwiek czułam się tak dobrze. Jestem spokojna i często pewna słuszności tego co robię. Na początku terapii nawet nie liczyłam na to, że mogę dojść do tego co osiągnęłam.

Aneta

Nie byłam łatwym klientem, choć początkowo to mój mąż miał nim być…:) Zgłosił się do Magdy z powodu naszych problemów w małżeństwie. Skończyło się na wspólnej terapii par oraz na mojej terapii seksuologicznej. Jeśli chcesz sobie pomóc polecam tego psychologa, trzeba jednak pamiętać, że sukces zależy od nas samych i naszej pracy, a Magda pokazuje kierunek i jest katalizatorem zmian.

Ania

Terapia u Magdy spełniła moje, nasze oczekiwania. Pomogła ona tak mnie jak i żonie. Dziś miedzy nami jest nieporównywalnie lepiej, i to na wielu jeśli nie na wszystkich płaszczyznach :)Początkowe sceptyczne nastawienie do tego rodzaju terapii zmieniło się w bardzo chętne uczęszczanie na spotkania. Mam nadzieję, że to co udało się wypracować,zrozumieć będzie dalej trwało. Gdybym dziś potrzebował pomocy pewnie nie był bym już taki oporny na słowo terapia, tylko bym się umówił na spotkanie.

Artur

Zakończyłam z sukcesem terapię kilka tygodni temu i mogę z pełnym przekonaniem polecić terapię u Magdy. Magda jest bardzo profesjonalna – jasno wyznacza granice i określa zasady współpracy, jest szczera w kontakcie i otwarcie mówi o problemie, dba przy tym jednak o bezpieczeństwo każdego klienta / pacjenta. To, co ja sobie osobiście bardzo ceniłam, to że Magda bardzo mnie motywowała do pracy w terapii – nazywała postępy, kiedy takie się działy, ale też upominała, kiedy nie przestrzegałam jej zaleceń. Bardzo mi to pomogło przejąć odpowiedzialnośc za proces zmiany. Z czystym sercem mogę więc polecić Magdę jako dobrego terapeutę.

Kasia

Miałam zdiagnozowaną depresję przez dwóch specjalistów.
W końcu trafiłam do Magdy na terapię.
Chciałabym podkreślić, że jest to bardzo konkretna i rzeczowa osoba.
Podczas sesji nie jestem po prostu „głaskana” po głowie, ale rzeczywiście dostaję konkretne, budujące informacje. Zawsze jak wychodzę od Magdy jestem bardzo podbudowana. Po kilkunastu tygodniach spotkań, mogę z zadowoleniem stwierdzić, że dobrze już sobie radzę.

Beata

Miałam problem natury seksuologicznej.
Po dwóch nieudanych wizytach u innych specjalistów zgłosiłam się do Magdy.
Od pierwszej wizyty miałam wrażenie, że wreszcie jestem traktowana poważnie.
Magda podeszła do problemu, moim zdaniem, bardzo konstruktywnie. Wyjaśniła mi przyczyny powstałych problemów oraz dała nadzieję na wyzdrowienie.
Po 3 miesiącach mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Moje życie seksualne wygląda obecnie zupełnie inaczej.

Basia

Terapia u Magdy uratowała moje małżeństwo. Wydawało by się, że już nic nam nie pomoże. Nie rozmawialiśmy ze sobą, nie patrzyliśmy nawet na siebie. Okazało się, że potrzebujemy aby nam ktoś przypomniał, jak należy siebie słuchać i mówić do siebie…
udało się. Jesteśmy 6 miesięcy po terapii. Spodziewamy się dziecka i jesteśmy szczęśliwi:)

Kasia i Bartek